Pon.–Pt. 8:00–17:00

Dlaczego projekt indywidualny?

01.

Gotowy projekt to nie wszystko

Strony z gotowymi projektami kuszą pięknymi wizualizacjami oraz niską ceną! Niestety w momencie, kiedy już wydaje nam się, że znaleźliśmy projekt idealny dla nas, w przypływie emocji zapominamy, że zakup projektu to nie wszystko. W większości przypadków wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Projekt gotowy

Dodatkowe koszty

Najwięcej zmian powstaje w momencie, kiedy trzeba dopasować projekt do kosztów jego realizacji i naszego budżetu.

Projekt indywidualny

Wszystko w cenie

Dopasowany do:

Dzięki współpracy z generalnym wykonawcą oferujemy zawsze aktualne i rzetelne wyceny kosztów realizacji. Dopasujemy projekt do Twojego budżetu budowlanego.

Jeśli zsumujesz wszystkie koszty dodatkowe, które musisz ponieść, aby dostosować projekt gotowy do swoich potrzeb, łatwo zauważysz, że:

wybór projektu indywidualnego nie wiąże się z wyższą ceną

projekt indywidualny oferuje znacznie więcej korzyści

wybierając współpracę z Projektem Pełnym Energii zawsze będziesz miał pewność całkowitego wpływu na projekt oraz koszty budowy od samego początku

Odtwórz wideo
02.

Ania i Michał będą się budować!

Budowa domu oraz jego projektowanie wiąże się z dużymi emocjami, które ostatecznie potrafią przysłonić wiele ważnych rzeczy. W przypływie emocji łatwo jest podjąć nie do końca przemyślane decyzje, które ostatecznie spotkają się z rzeczywistością. A miało być tak pięknie! Poznaj Anię i Michała, którzy zanim zdecydowali się na projekt indywidualny, również poświęcili dużo czasu na poszukiwanie gotowego projektu.

03.

Jak przygotować się do projektowania domu?

Wszystko co musisz wiedzieć przed pierwszym spotkaniem z architektem, m.in.:

Proces projektowy krok po kroku

Słownik niezbędnych pojęć

Spis dokumentacji

Praktyczna checklista